Земля

Археологи з Італії знайшли свідчення найжорстокішої тортури Середньовіччя

Археологи з Італії завдяки досягненням сучасної криміналістики змогли досконально дослідити скелети зі стародавніх поховань. За допомогою нових технологій вчені знайшли свідчення найжорстокішої тортури Середньовіччя.

Група вчених з Мілана ще кілька років тому виявила при розкопках біля собору Святого Амброджіо масове поховання. В могилі знаходилося сім скелетів, шість з яких були так сильно фрагментовані, що встановити причину їх смерті не було можливим. Останні ж останки були більш цілісними, хоч і досить сильно пошкодженими.

Завдяки досягненням сучасної криміналістики археологам вдалося визначити, що відбулося незадовго до смерті жителя середньовічної Європи, а також встановити травму, що стала причиною його смерті. Фахівці виявили на кістках покійного величезну кількість свідчень того, що чоловіка катували, при цьому застосовуючи найбільш жорстокі тортури того часу – колесування.

Нещасного розіп’яли на колесі і, розкручуючи його, методично дробили кістки кінцівок, після чого його тіло проткнули в декількох місцях гострими знаряддями, які деформували хребці. Сліди, що свідчать про характер травм та пошкодження тканин, говорять про те, що тортурам чоловік піддавався безпосередньо перед смертю, що настала внаслідок обезголовлення.


Крім того, що археологам з Італії вдалося визначити застосування поширеного в Середньовіччі колесування, вони також змогли з’ясувати причину настільки жорстокої страти одного зі семи похованих під площею Святого Амброджіо тіл. Оскільки експерти виявили вроджені деформації черепа покійного, вони зробили висновок, що його катували і вбили з-за страху перед його потворністю або звинувачень у поширенні чуми, продиктованих тим же.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button