Всесвіт

Астрофотограф створив детальне зображення Юпітера з 600 тисяч знимків (фото)

Астрофотограф-любитель з Арізони опублікував найдетальніше зображення Юпітера, зняте з Землі.

Астрофотограф Ендрю Маккарті з Арізони опублікував новий знімок Юпітера. Це зображення, найдетальніше зі створених на Землі, складається з 600 тис. знимків, зроблених за одну ніч.

МакКарті використовував для зйомки 11-дюймовий телескоп і камеру, яку він зазвичай застосовує для роботи з глибоким космосом. За словами автора, хоча кількість фотографій, здається, приголомшуючою, насправді на саму зйомку пішло всього дві години, при цьому кожну секунду фотограф знімав близько 80 кадрів.

Знімок Юпітера. Фотографія: Andrew McCarthy

МакКарті використовує спеціальне програмне забезпечення для об’єднання декількох знімків, зроблених під час фотосесії нічного неба. Він використовував аналогічну техніку, щоб зробити «детальне» зображення Місяця, на що пішли місяці. Результати своєї роботи Маккарті публікує в своєму Instagram*.

Зйомки Юпітера. Відео: Andrew McCarthy

Юпітер зараз знаходиться найближче до Землі. Ця рідкісна подія трапляється лише раз на 59 років. Для Юпітера характерне протистояння, що відбувається кожні 13 місяців, а планета і Земля зближуються приблизно раз на рік. Розташування, при якому Земля знаходиться між Сонцем і Юпітером, рідко збігається з найближчим зближенням масивної планети з нашою планетою, відомим як перигей.

Але в 2022 році протистояння відбувається 26 вересня, а найближче зближення — 25 вересня. В результаті Юпітер можна спостерігати на небі у всіх деталях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button