Всесвіт

Астрономи: У майбутньому у Всесвіті з’являться чотири екзотичних типи зірок

В майбутньому на просторах Всесвіту можуть з’явитися чотири екзотичних типи зірок. На думку астрономів, космічний простір через роки буде відрізнятися від знайомого людству.

Для таких змін потрібні мільярди або навіть трильйони років, коли знайомі науковому світу зірки на останніх стадіях почнуть трансформуватися в абсолютно нові типи об’єктів. Окремі з них, припускають дослідники, можуть виступати провісниками теплової смерті Всесвіту. Якщо останній продовжить існувати ще досить тривалий період часу, утворюється щонайменше чотири типи світила, які відрізняються своєю “екзотичністю”.

Одним з них виявиться синій карлик, коли червоні карлики позбудуться своїх запасів водню, випромінюючи світло синього відтінку. Коли фаза себе вичерпає, від зірки залишиться всього “крупинка”, представлена компактним білим карликом. Життя останніх теж не буде вічним, оскільки після закінчення запасів кисню і вуглецю вони перетворяться в чорних карликів.

Якщо у Всесвіті вичерпає себе матеріал для відновлення зоряних циклів, висока ймовірність появи “замерзлих зірок”. Горіти вони зможуть з температурою формування водяного льоду. Ще один тип — залізна зірка. Це можливо у разі теплової смерті Всесвіту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments