Земля

Вчені запустили робота в ураган і зняли те, що відбувається всередині (відео)

Дослідники відправили робота для зйомки всередині урагану. Це допоможе визначити, як саме розвиваються вітри руйнівної сили і як їх зупинити.

Дослідники, що вивчають урагани, відправили морського робота в самий центр бурхливого циклону. Ця місія потрібна для того, щоб зрозуміти, як урагани посилюються, перетворюючись на жахливі шторми з руйнівними вітрами й смертоносними повенями.

В рамках інноваційної співпраці між Національним управлінням океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA) і компанією Saildrone, яка займається розробкою інноваційних вітрильних безпілотників, пристрій відправили в ураган «Фіона», він рухається до східного узбережжя Канади.

Пристрій Saildrone працював в умовах 15-метрових хвиль і вітру, який рухався зі швидкістю 160 км/год. Однак пристрій зміг зібрати дані, навіть незважаючи на це.

https://youtu.be/XvVvb3dm4w0

Теплі води океану є “паливом” для штормів. Saildrones допоможе дослідникам краще зрозуміти, як океани передають це тепло та енергію штормам.

Як вже повідомляв Mashable, особливий інтерес для дослідників штормів представляють умови, які сприяють швидкому посиленню тропічних штормів. Для населених пунктів сильніші шторми обіцяють руйнівні вітри і великі штормові нагони на узбережжі — небезпеки, про які корисно знати кожному жителю.

“Частота явищ збільшилася за останні чотири десятиліття, і це збільшення пов’язане зі зміною клімату, — пояснив Джим Коссін, вчений-дослідник атмосфери. – Дійсно, моря зараз невблаганно теплішають. Вони вбирають більшу частину тепла, яку цивілізація затримує на Землі”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button