Всесвіт

Астрономи виявили 8 нових повторюваних сигналів з глибокого космосу

Вчені виявили 8 нових повторюваних сигналів з глибокого космосу. Астрономи описали подію в новому випуску наукового журналу Astrophysical Journal.

На початку 2019 року тільки один з цих загадкових сигналів, FRB 121102, неодноразово з’являвся. У січні вчені повідомили про друге повторення сигналу FRB 180814. Вони були виявлені радіотелескопом Канадського експерименту по картуванню інтенсивності водню. Швидкі радіопередачі виявляються найчастіше як піки в радіоданих, тривалістю всього кілька мілісекунд. Але за цей час вони можуть розряджати більше енергії, ніж 500 мільйонів Сонць. Більшість FRB виявляються тільки один раз і не можуть бути передбачені, тому відстежити їх заздалегідь дійсно складно. Вчені мають намір визначити, з якої частини Всесвіту вони надійшли, а також знайти подібності та відмінності між повторюваними FRB. Сигнали надходили серійно, а найдовша пауза між ними становила понад 20 годин.

Перші два сигналу демонстрували спадний дрейф частоти, причому кожна серія ставала послідовно нижчою. Більшість з восьми нових ретрансляторів також продемонстрували цей спадний зсув частоти. Це може бути ключем до розуміння того, де виробляються сигнали. Вчені з’ясували, що більш високі частоти вказують на далеку відстань. Доведено, що сигнали, які повторюються, FRB виходять з екстремальних умов.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button