Наука

Геріатри назвали продукт для продовження молодості

Геріатри назвали продукт, призначений для продовження молодості. Ним виявилася куркума, яка є добавкою практично у всієї індійської кухні, вона дозволяє знизити ризик старечої деменції мозку.

Японський професор зазначив, що жителі Індії демонструють значно більш низькі показники у питанні старечої деменції, ніж жителі інших країн. Вчені припустили, що вся справа в місцевій дієті і виявилися праві.

Дослідження американських геріатрів показало, що вся справа в куркумі, що дозволяє індійцям зберігати молодість як зовні, так і внутрішнє. Ця добавка має протизапальні та антиоксидантні властивості, які допомагають зберігати здоров’я судин в головному мозку, тим самим сповільнюючи швидкість розвитку старечої деменції і хвороби Альцгеймера.

Про це свідчать проведені дослідження, які підтверджують, що куркума є відмінним продуктом для продовження молодості. Добровольці від 50 до 90 років, які мають ознаки старечої деменції і здорові, пройшли МРТ і тести на когнітивні здібності, а потім протягом 18 місяців споживали щотижня 180 грамів даної добавки. Після цього у них всіх не тільки покращилася пам’ять, концентрація і настрій, але і було зафіксовано зниження кількості жирових бляшок в мозку, що призводять до хвороби Альцгеймера.

Кнопка «Наверх»
Закрыть