Авто

Audi відкрила завісу таємниці над електрокаром e-tron GT

Бренд Audi в ході щорічної прес-конференції повідомив про те, що на початку наступного десятиліття стартує виробництво повністю електричного автомобіля e-tron GT.

Відомо, що e-tron GT — це купеподібний чотирьохдверний автомобіль з агресивним дизайном. На представленому тизер-зображення видно, що він отримає колісні диски великого розміру і похилу задню частину.

Очевидно, що електрокару e-tron GT належить конкурувати з електричним автомобілем Porsche Mission E, який також має чотирьохдверне виконання. Масове виробництво Mission E почнеться в 2019 році. Таким чином, ця машина вийде раніше майбутнього електрокара Audi.

Бренд з чотирма кільцями зазначає, що виробництво e-tron GT буде організовано на підприємстві неподалік від міста Неккарзульма (Німеччина, земля Баден-Вюртемберг). Більш детальна інформація про новинку поки не розкривається.

Зазначимо, що вже в поточному році на заводі Audi в Брюсселі (Бельгія) почнеться випуск електричного кросовера e-tron. У 2019 році тут же буде освоєно виробництво електрокара e-tron Sportback.

При проектуванні електромобілів Audi приділяє велику увагу запасу ходу: на думку компанії, він повинен становити не менше 500 км на одній зарядці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button