Технології

Австралія отримає сонячну станцію c найбільшою в світі системою акумулювання

Величезний проект сонячної станції, обладнаної системою акумуляторних батарей, буде побудований на півдні Австралії до кінця цього року.

Австралия получит солнечную станцию c крупнейшей в мире системой аккумулирования

Вартість реалізації проекту оцінюється в $1 млрд. Дана система – генерація сонячної електроенергії плюс її зберігання — стане найбільшим подібним об’єктом у світі. Вона об’єднає 3,4 млн сонячних панелей і 1,1 млн батарей.

Очікується, що комбінація сонячної енергії і акумулюючих батарей «значно підвищить ємність енергосистеми Південної Австралії», — кажуть розробники акумуляторних батарей Lyon Group.

Проект акумулюючої сонячної станції реалізовується в регіоні, як частина плану по декарбонізації, прийнятого в Австралії на державному рівні. Але разом з тим він покликаний стати довгостроковим рішенням для стабільного забезпечення регіону енергією. У 2016 році в Південній Австралії була закрита вугільна ТЕС Northern power station, і область тепер потребує додаткових енергопотужностей.

Встановлена потужність планованої сонячної станції складе 300 МВт, а ємність системи акумулювання — 100 МВт згенерованої «сонячної» електрики.

За даними компанії Lyon Group, реалізація проекту розпочнеться через місяць. Підкреслюється, що об’єкт буде побудований незалежно від результатів державного тендеру з вибору компанії для будівництва сховища «зеленої» енергії. Так, уряд Австралії оголосив тендер на будівництво системи акумулювання енергії ВДЕ на 100 МВт. Компанія-переможець тендеру отримає $150 млн на будівництво об’єкта з державного фонду відновлюваних технологій.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button