Здоров'я

Грошова винагорода допомагає кинути палити

Підкуп курців є найбільш ефективним способом змусити їх кинути шкідливу звичку, вважають американські експерти з Університету Пенсільванії.

7a19545be44ec6b99abc3a949c61eff2

Дослідники виявили, що чотири програми фінансового стимулювання протягом шести місяців, кожна вартістю приблизно 800$, допомогли більшій кількості курців позбутися шкідливої звички. На відміну від цього, безкоштовний доступ до консультування та нікотинова замісна терапія не показали таких ефективних результатів. За словами фахівців, фінансова винагорода впливала на курців набагато сильніше, ніж покладання на їх силу волі.

Читайте також: 

У дослідженні взяли участь більше 2500 курців, які були розділені на п’ять груп. Чотирьом групам пропонувалися різні варіації грошової винагороди, які мотивують кинути палити, в той час як учасники останньої групи отримували інформаційні листівки та безкоштовні засоби для припинення куріння.

В результаті 16% з тих, хто брав участь у програмах нагородження, кинули палити протягом місяця в порівнянні з 10% учасників депозитних програм і 6% курців з групи традиційного лікування.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть