Різне

Безкоштовна гра на ігрових автоматах онлайн

28-11-14-foto-cikavosti250x224-1Коли хотілося пограти в Інтернеті на ігрових автоматах, багатьох, напевно, зупиняло те, що потрібно реєструватися, вказувати свій email, а то й номер банківської картки тощо. Все це прикривалося турботою, щоб до гри, мовляв, не добралися неповнолітні. Насправді часто за такими “послугами” ховаються шахраї. Саме так їх і вирізняють.

Інша справа, якщо це игровые автомати онлайн, де все чітко і просто організовано. Послуги надаються без реєстрації і безкоштовно. Причому послуги дуже різноманітні: кількість слот-машин (або просто “слотів” -так зараз називають найпопулярніші ігрові автомати) – дуже велика, на різний смак.

Як же грати на слотах онлайн і безкоштовно?

1.Натисніть на зображенні сторінки слота, що вам сподобався.
2.Симулятор слота завантажиться майже одразу, причому “оплачений”, з грошима на “депозиті”, тобто – готовий до гри.
3.Ви можете регулювати розмір ставки і кількість ліній, по яких обліковується виграш.
4.Робіть спін (тобто пускайте в хід на обертання барабани слота) стільки раз, скільки хочете.
5.Якщо віртуальні гроші (кредити) закінчилися – не варто переживати: просто обновіть сторінку, і слот знову до ваших послуг, і знову з солідним кредитом.

Як перекладаються англійські надписи в слотах і що вони означають?

Візьмемо для прикладу ігровий автомат “Fruit Cocktail 2”.

  • Automatic Start – “автоматичний старт” – це назва кнопки, після нажимання якої слот запускається автоматично, раз за разом, за вказаною ставкою та вибраними лініями (див. нижче), тобто це кнопка автоматичного продовження гри.
  • Bet – “ставка” – це кнопка визначення ставки гравцем.
  • Lines – “лінії” – це кількість ліній, по яких буде вестись облік співпадінь картинок ті підрахунок виграшу (якщо він випав).
  • Line 1, Line 3, Line 5 тощо – це кнопки вибору кількості ліній співпадіння.
  • Bet one – це гра по одній ставці.
  • Bet Max – гра по максимальній ставці для цього слота.
  • Paytable – “таблиця виплат” – це, власне, правила виплат, вони ж – правила гри. По цій таблиці завжди можна взнати, яким буде виграш, коли випаде та чи інша комбінація.

Коли роздивитися симулятор цього слота уважно, то можна побачити, що він складається з 5 барабанів, що можуть обертатися. Саме так влаштовані і механічні ігрові автомати. На барабанах розміщено картинки. Барабани запускаються в хід кнопкою “Start”, або ж слот стартує після того, як вибрана максимальна ставка. Адже вибирати більше нічого, і тому немає необхідності запускати слот додатково.

Покажчик “Credit” нагадує, на яку суму ви ще можете розраховувати. У слотах з кредитом вона встановлена автоматично до початку гри, а потім росте або зменшується, в залежності від того, виграли ви або програли.
В онлайн-слоти можна грати безкоштовно, відчувати азарт і “вигравати”. Для цього їх і створено. Якщо ви звикнете до таких розваг, можливо, ви захочете витрачати на них реальні гроші. І тут вже тільки від вас залежить, на якому рівні ви зможете зупинитись.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button