Різні цікавинки

Як лікувати імпотенцію?

foto_cikavosti_13.06.2014_resizedПричини і прояви імпотенції

Кожен чоловік дуже високо цінує свою здатність вдаватися до любовних утіх зі своєю коханою. Але сьогодні медики все активніше і частіше говорять, що таке захворювання, як еректильна дисфункція помітно «помолодшало», і багатьох чоловіків хвилює, як лікувати імпотенцію. Одним з новітніх методів в клинике рамбам в Ізраїлі являється альтернативний метод лікуваня еректильної дисфункції, коли замість лікарських препаратів спеціалісти протиставили курс низькочастотних ударних хвиль, які стимулюють розвиток нових кровоносних судин.

Еректильна дисфункція, або, як окремий випадок більш загального захворювання, імпотенція – це відсутність ерекції або її слабкість, навіть в умовах наявності бажання зайнятися сексом і статевого збудження.

Імпотенція також може проявлятися в тому, що статевий акт, навіть коли він відбувається, або закінчується надто швидко, або продовжується надто тривалий час, виснажуючи партнерів і викликаючи неприємні хворобливі відчуття. Часто імпотенція буває наслідком якогось загального захворювання: максимальний ризик еректильної дисфункції є у ??тих, хто хворіє на цукровий діабет, судинними, деякими неврологічними та ендокринними захворюваннями. Буває також, що поява імпотенції викликана психологічними проблемами, в цьому випадку ми говоримо про психологічну еректильну дисфункцію.

Види імпотенції

Методи лікування імпотенції розрізняються залежно від тяжкості захворювання та його симптоматики, і призначаються вони тільки після ретельного медичного обстеження. Лікарі не радять лікувати імпотенцію самостійно, оскільки негативні наслідки самолікування можуть бути абсолютно непередбачуваними.

Якщо імпотенція носить психогенний характер (психологічна імпотенція), то часто достатньо пройти курс лікування у психотерапевта. Брати участь у знятті «скутості» чоловіка повинна і його кохана: жіноче тіло, зокрема, вид геніталій, як свідчать фахівці, служить наймогутнішим стимулятором чоловічого потягу. Імпотенція психологічного характеру може виникнути несподівано – як реакція на якийсь чинник, дратівливий для чоловіка. Ось чому вона часто зникає після усунення психологічного бар’єру.

На відміну від психологічної, органічна імпотенція прогресує не відразу, а поступово. Часто вона провокується порушеннями в організмі. Перший крок в лікуванні імпотенції такого роду – виключення з життя таких шкідливих звичок, як куріння, зловживання алкоголем та інше, посилення своєї фізичної активності. Доведеться переглянути і раціон харчування (корисні для підняття потенції продукти – це курячі яйця, горіхи, молоко, продукти, що містять вітаміни А, С і Е).

При лікуванні імпотенції використовуються також медичні методи, медикаментозні і хірургічні.

Методи лікування імпотенції

Отже, як лікувати імпотенцію? Найбільш часто застосовується медикаментозний метод. Він відрізняється досить високою ефективністю – до 80% випадків. Цей метод полягає в прийомі пацієнтом фармакологічних препаратів, які підвищують ерекцію. Найбільш відомим ліками такого роду є Віагра. Є й інші подібні засоби – Левітра, Сіаліс і т. д. Перед застосуванням такого роду препаратів слід порадитися з лікарем.

Ефективним методом лікування імпотенції є введення в статевий орган вазоактивних препаратів. Це, наприклад, препарати, що містять простагландин Е1: вони мають судинорозширювальну ефектом. У тому випадку, коли статевий член активно забезпечується кров’ю, настає ерекція. Коли лікар призначає такий препарат і демонструє, як його вводити його в член, надалі пацієнт сам може проводити цю процедуру.

Імпотенція лікується і іншим схожим методом – через введення препаратів в сечовипускальний канал. Однак, оскільки даний метод супроводжується свербінням і відчуттям печіння в статевому члені, а також вимагає обов’язкового застосування презерватива, краще використовувати який-небудь інший метод лікування.

Існує й вакуум-еректорная терапія: на статевий член надягають циліндр, який провокує приплив крові до нього. Після того як циліндр знятий, на основу пеніса накладають спеціальне кільце, що перешкоджає відтоку крові.

Хірургічні методи лікування – це крайній випадок, і їх використовують тоді, коли інші методи неефективні. Хірургічне втручання полягає в імплантації в фалос протеза. Сьогодні жорсткі протези практично не використовують – вони застаріли, тому що можуть утримують член тільки в стані ерекції.

Набагато більш ефективні результати дає застосування пластичних протезів: коли їх імплантують, є можливість підняти пеніс рукою і випрямити його, і він залишиться в заданому положенні.

Є й гідравлічні фаллопротези, які вважаються найефективнішим варіантом імплантатів. Вони включають кілька елементів: циліндри, що імплантуються в пеніс, ємність з рідиною (вона поміщається біля сечового міхура) і помпа – після операції вона знаходиться в мошонці. Тоді при необхідності ерекції чоловік повинен стиснути мошонку, помпа приводиться в дію і рідина наповнює циліндри, що, свою чергу, призводить до ерекції.

У кожному разі, лікарі попереджають: чим раніше лікування імпотенції буде розпочато, тим ефективніше воно буде. Ось чому при перших симптомах еректильної дисфункції потрібно йти до фахівця. Він не тільки допоможе встановити причину еректильної дисфункції, але і пояснить, як лікувати імпотенцію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button