Різне

Секційні ворота від виробника

Будь-які ворота повинні захищати майно від легкого проникнення сторонніх осіб, бути міцними, безпечними та естетичними. Вони повинні мати також додаткові властивості.

Ворота огородженої глухим високим парканом території, підприємства, приватної садиби, а особливо гаража – можуть бути двостулковими, зсувними (боковими), ролетними чи секційними тощо. Кожен тип має свої переваги і свої недоліки, які варто враховувати в тих чи інших випадках. Якщо вам постачає і ваші вимоги досить високі, то варто придивитися до сучасних типів воріт. Саме такими є секційні ворота гаражні від “Лінії Комфорта”, які іноді називають ролетними.

гаражные ворота киев

Головною перевагою таких воріт є дуже значна економія місця перед в’їздом в гараж, адже ворота, відкриваючись, посуваються по направляючих під стелю гаража. Це автоматично знімає проблеми високого порогу, а також “зимові проблеми” зі снігом, що раптово насипало за ніч скрізь, в тому числі і перед гаражем.

Ще про “зимові проблеми”: однією з додаткових властивостей таких воріт може бути високий ступінь теплоізоляції, адже панелі сучасних виробів виготовляються зі спеціального утепленого профілю. Це дозволяє мати дійсно теплий гараж, та запобігти натіканню конденсату з внутрішньої поверхні гаражних воріт.

Перш ніж замовити секційні ворота, варто визначитися, який рівень комфорту вас влаштовує. Адже ворота можуть бути як з ручним відкриванням, так і дистанційним (з допомогою пульта), і навіть автоматичним, коли кодований сигнал електронного блоку, що постійно знаходиться в вашому автомобілі, відчинить ворота саме тоді, коли ви під’їжджаєте до гаража.

Проте тут є певні особливості. Зокрема, повинно бути місце для розміщення електромоторів тощо. Тому найкраще – це закладати всі ці функції ще тоді, коли гараж проектується. Хоча рівень сучасної механіки такий, що пристосувати ворота можна у більшості вже збудованих гаражних приміщень.

Щоб купити ворота секційні, варто звертатися до фахівців, які спеціалізуються на даному типові виробів. Адже головною вимогою до будь-яких воріт є безпека. А її гарантує тільки високоякісний виріб.

Встановлюючи гаражні ворота, ви повинні бути впевнені, що отримуєте разом з ними високу надійність, безпеку і спокій всіх членів вашої родини. Конструкція воріт повинна захищати від неконтрольованого руху полотна, від защемлення пальців, порізів тросами, гострими краями листа чи профілю, і від падіння при будь-якій поломці воріт, в тому числі при поломці осей, пружин тощо.

Ну і звичайно, ворота повинні мати достойний вигляд. Недостатньо, щоб вони були красивими. Потрібно, щоб вони гармоніювали з зовнішнім виглядом будинку, його кольоровою гамою, використаними при будівництві матеріалами тощо. Важливо врахувати навіть орієнтацією сонця, адже, наприклад, глянцеве оздобрення воріт іноді може давати відблиски і осліплювати водія, що заїжджає в гараж, і він може не побачити, що перед автомобілем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button