Технології

Безпечний пластик за 226 днів перетворюється на віск

У Великобританії з’явився стартап, який виробляє безпечний для навколишнього середовища пластик. З нього можна зробити як пакет, так і стакан.

Стартап Polymateria створив біорозкладаний пластик, в компанії заявили, що їх продукт — унікальний і перший у світі з такими властивостями.

Новий пластик не руйнується на найдрібніші частинки в процесі розкладання і для утилізації йому не потрібне спеціальне обладнання. Суть технології полягає в тому, що в пластик додається близько десятка хімікатів, включаючи каучуки, масла і вологопоглиначі, які потім руйнують пластмасові полімери й перетворюють матеріал у віск. У природному середовищі віск повністю перетравлюється бактеріями й грибками.

З цього пластику можна зробити тонку харчову плівку або стакан для напоїв. Такий стакан розкладається всього за 226 днів, також його можна використовувати повторно.

“Ми націлені на тип пластику, який, швидше за все, потрапить у природне середовище, маючи рішення, яке не вимагає будь-яких технологій компостування для біорозкладання або капітальних витрат“- повідомлення компанії Polymateria

Компанія вже почала співпрацю з постачальником найбільшої мережі невеликих магазинів 7-Eleven і уклала угоду на 100 мільйонів доларів з нафтохімічним гігантом Formosa Plastics.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments