Людина

Біле м’ясо збільшує тривалість життя людей

Провідні представники медицини з Сполучених Штатів Америки здійснили ряд клінічних досліджень, результати яких здивували всіх лікарів.

9304bb61c2489745a194859cf665bdd6

Виявилося, що біле м’ясо сприяє збільшенню середньої тривалості життя чоловіків і жінок. Такий висновок фахівці озвучили після проведення комплексу випробувань. Слід зауважити, що в реалізації експериментів було задіяно понад 500 тисяч жителів держави. Вік респондентів коливався від 50 до 70 років. За словами вчених, добровольці протягом 14 років записували у щоденник свої харчові пристрасті.

У більшості випробовуваних в раціоні були присутні червоне і біле м’ясо. Виявилося, що регулярне вживання першого інгредієнта негативно позначилося на стані здоров’я людини. За період досліджень померли 23 тисячі жінок і 48 тисяч чоловіків.

Відзначається, що показник смертності був вищий у тих людей, які їли червоне м’ясо. Також фахівці зафіксували, що відсутність білків в організмі хлопців і дівчат, позитивно позначалося на функціонуванні мозку. Однак, найбільш сприятливий результат подій спостерігався серед респондентів, які використовують біле м’ясо.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button