Людина

Американські вчені розповіли, що включає в себе здорове старіння

Американські вчені розповіли, що містить поняття «здорове старіння». Як виявилося, цей процес стосується багатьох сторін людського життя.

Експерти заявляють, що людина починає старіти не в 65 років, це явище пов’язане з біологічними, психологічними, соціальними і духовними змінами, які відбуваються з ним з самої появи на світ. Зараз, коли тривалість життя людей збільшилася, вони все більше намагаються зрозуміти механізм старіння.

Багато вчених бачать секрет здорового і успішного старіння у відсутності проблем зі здоров’ям, активної життєвої позиції, хорошої фізичної та розумової підготовки, удосконалення емоційних і духовних аспектів.

При цьому геронтологи висловлюють різні думки щодо найбільш важливих факторів у процесі старіння. Одні фахівці наполягають на взаємозв’язок між веденням здорового способу життя, довгожительством і кращою якістю життя. Інші експерти висловлюють точку зору, що головну роль грають спадкові та соціально-економічні передумови.

Результати недавнього дослідження, проведеного в Алабамі з участю 1000 людей похилого віку, показали, що допомогти літнім людям знайти мужність у визнанні неминучість старості і смерті може духовна віра.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button