Технології

Автобус на паливі з коров’ячого гною встановив світовий рекорд швидкості

У Великобританії на полігоні в Бедфорді встановлено новий рекорд швидкості. Автобусі Bus Hound, що працює на біометані, розігнався до 123,55 кілометра в годину.

Перший автобус, що одержує енергію за рахунок переробки коров’ячого гною, побив рекорд швидкості для пасажирських автобусів. На випробувальному полігоні Millbrook Proving Ground в Бедфордширі автомобіль розігнався до 123,5 кілометрів на годину. Це максимальна швидкість, яку до нинішнього часу розвивали автобуси, що працюють на гної.

Читайте також: 

Автобус працює на зрідженому природному газі, виробленому з допомогою процесу анаеробного дигерування. Після чого газ доводять до рідкого стану і заповнюють баки, розташовані на даху автобуса.

Варто відзначити, що зараз у британському місті Рідінг працюють 34 подібних екологічно чистих автобусів. Аналогічна автобусна компанія, чия техніка працює на біометані, також розташована в британському місті Брістолі. Однак замість тваринних відходів вони працюють на газі, виробленому з людських екскрементів і харчових відходів.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button