Головна / Всесвіт / Біля Сонячної системи виявлена блукаюча планета

Біля Сонячної системи виявлена блукаюча планета

Американські астрономи змогли виявити унікальну блукаючу планету, розташовану поблизу Сонячної Системи. Результати дослідження вчені розмістили на офіційному сайті Інституту Карнегі, а також опублікували на сторінках наукового журналу The Astrophysical Journal Letters.

Вчені з Інституту науки Карнегі (Carnegie Institution for Science) спільно зі своїми колегами з Університету Західного Онтаріо (University of Western Ontario) помітили, що поруч із Сонцем плаває раніше не вивчена планета. У ході детального вивчення космічного об’єкта астрономи прийшли до висновку, що вік планети становить близько десяти мільйонів років. Важлива для науки знахідка була зроблена завдяки телескопу WISE, шляхом створення світловий сигнатури.

Керівники дослідження відзначили, що унікальність планети полягає в тому, що космічний об’єкт випромінює більше світла в інфрачервоній частині спектру, ніж слід було б очікувати. Експерти також розповіли, що виявити даний об’єкт було не просто і на його дослідження пішло багато часу, але всі дослідницькі роботи пройшли не даремно, оскільки вони представили людству незвичайну плаваючу планету.