Всесвіт

Хто живе у Долині Вогню на Сонці? (ВІДЕО)

На Сонці в рік піку активності астрономи виявили дивну структуру – щось, схоже на рельєф, величезну вогненну долину, по якій тече потік полум’я. Звідти періодично відбуваються викиди плазми.

Астрономи виявили на Сонці величезний «Вогняний каньйон»

«Вогняний каньйон» – так назвали фахівці НАСА дивне утворення на поверхні нашого світила. Воно досягає в довжину 200 тисяч миль, і насправді являє собою розпечений слід впливу магнітних полів. Фахівці з візуалізації НАСА змогли поєднати кадри, зняті протягом двох днів, у вражаючу картину буйства вогненної стихії.

Відео змонтоване з фотографій, знятих наприкінці вересня в Сонячній обсерваторії НАСА, в якій безперервно ведуться спостереження за світилом. Червоний колір відображає вкрай високі температури плазми, нагрітої до температур вище 90 тисяч градусів Фаренгейта, а жовтий – нагрівання до немислимої температури в 1 мільйон градусів. Ці знімки допомагають фахівцям відстежити напрямок ліній магнітного поля, і їх петлі. Коричневим відображені температури в 1 мільйон 800 тисяч градусів – гра кольорів показує, як утворюються магнітні петлі.

[youtube]Qurh_BZ-O2E[/youtube]

Натхнення: argumentiru.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button