Здоров'я

Більше 8 годин в сидячому положенні знижують рівень психологічного благополуччя

На думку британських вчених, які вивчали вплив пандемії коронавірусу на життя людей, занадто довге сидіння може негативно позначитися на вашому психічному здоров’ї та добробуті. На жаль, цей зв’язок простежується, навіть якщо ви займаєтеся спортом.

Вчені з Університету Гаддерсфілда відзначають, що багато людей проводять сидячи понад вісім годин в день. Це відбувається через роботу або пасивний спосіб життя. Дослідники заявили, що це згубно впливає на психічне здоров’я.

Навіть люди, які займаються помірною або інтенсивною фізичною активністю близько 150 хвилин в тиждень, зазнають негативного впливу на своє психічне здоров’я від більш сидячого способу життя. «Хоча в нашу вибірку майже 300 осіб входили дуже активні люди, вони все одно проводили багато часу сидячи. Більш як 50% сиділи понад вісім годин в день », – сказав доктор Ліан Азеведо, один з авторів дослідження. «Ми виявили, що час сидіння, а також деякі демографічні дані та хронічні хвороби були основними змінними, які негативно впливають на психічне здоров’я і благополуччя. Інші дослідження показали, що якщо ви сидите довше восьми годин, щоб компенсувати негативний вплив сидячого способу життя на результати фізичного здоров’я, вам потрібно більше займатися спортом ».

Вчені відзначають, що не всі люди розуміють, що фізична активність може бути поза межами спортивного залу. Проста прогулянка в місцевому парку вже може принести багато користі. «У нашому дослідженні ми також помітили, що дозвілля і садівництво допомагають як фізично, так і розумово», – зазначають автори. Зараз дослідники працюють над керівництвом, яке допоможе людям під час пандемії стежити за своїм психологічним здоров’ям.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button