Здоров'я

Вчені: Coca-Cola може призвести до імпотенції та безпліддя

Часте вживання газованого напою Coca-Cola може призвести до безпліддя та імпотенції. До таких висновків прийшли наукові співробітники Копенгагенського університету.

Вчені провели експеримент, в якому брали участь 2 554 добровольців. Вдалося дізнатися, що у людей, які часто пили продукцію Coca-Cola, значною мірою зменшувалася кількість сперматозоїдів в організмі. Якщо ж чоловік випивав не менше одного літра напою в день протягом тривалого часу, то кількість сперматозоїдів знижувалася на 30%.

Подібне дослідження провели вчені з Університету Миколи Коперника. Фахівцям вдалося довести, що існує взаємозв’язок між вживанням солодкої газованої води та потенцією. З’ясувалося, що у чоловіків, які часто вживали Coca-Cola, спостерігався розвиток еректильної дисфункції.

Експерти не зуміли з’ясувати, який інгредієнт в напої Coca-Cola може призвести до негативних результатів. При подібних дослідах з чаєм або кавою залежність не була виявлена, значить, це не міг бути кофеїн. Вчені припускають, що помірне вживання Coca-Cola все ж не може призвести до розвитку яких-небудь захворювань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button