Земля

Біонічне тіло зробить людину безсмертною

Людей завжди вабила мрія про довголіття. Чимало спроб було зроблено для того, щоб навіть гіпотетично продовжити термін життя людини. Основні способи продовження життя так чи інакше пов’язані з розумінням природного процесу старіння людини.

72446419b39059b09b399594cccd5e3e

Багато вчених вважають, що саме розробки, спрямовані на боротьбу з процесом старіння, допоможуть людині максимально збільшити тривалість свого життєвого циклу.

Відомі спроби учених по омолодженню і лікуванню клітин організму. Не так давно, вчені з іспанського університету Ов’єдо випробували лікарський препарат на мишах. За допомогою препарату вчені змогли вилікувати хворі клітини мишей і, більше того, омолодити клітини більшості піддослідних. Ця розробка допоможе вченим виділити новий білок, який зможе значно уповільнити процес старіння і продовжити життя людини до 135 років.

Так само не варто забувати про методи кріоніки. У такому методі вчені пропонують заморожувати ті чи інші частини старіючого тіла або органу для майбутніх вчених, які зможуть використовувати даний матеріал в своїх розробках.

Проте найбільш реальні кроки в боротьбі зі старінням робляться у сфері імплантації та протезування. Так, вчені і медики навчилися замінювати людське серце донорським аналогом, або кардіопротезом. Навчилися замінювати пошкоджені кінцівки за допомогою біонічних протезів.

Група американських вчених з США прийшла до висновку, що найбільш імовірним ключем до довголіття можуть стати розробки у сфері імплантації та механізації імплантатів. Ця думка штовхнула їх на проведення розробок замінника людського тіла у вигляді багатофункціонального тіла-робота. У такому штучному тілі буде циркулювати кров і всі необхідні речовини, які зможуть підтримувати життєдіяльність всього організму, включаючи мозок. Дослідники взяли на озброєння той, факт, що мозок може жити набагато довше, ніж людське тіло.

Таким чином вчені знайшли проблему старіння людини в самому його тілі. Унаслідок старіння, тіло і органи втрачають можливість підтримувати функціонування мозку через свій знос. Американські вчені вважають, що це не наукова фантастика, а реальність завтрашнього дня. Як доказ, вони наводять як приклад людей, які сьогодні живуть з біонічними протезами кінцівок і імплантатами серця.

Переконливим у цьому питанні є досягнення у сфері розробки біонічних протезів. На сьогоднішній момент людина може керувати подібним протезом за допомогою сигналів, що посилаються з мозку.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть