Земля

НАСА вперше виявила зниження викидів CO2 людиною

Дослідники вперше виявили короткочасні територіальні коливання атмосферного вуглекислого газу по всьому світу через викиди від діяльності людини.

Вимірювання команди вчених показали, що в Північній півкулі зростання концентрації CO2, викликане людиною, знизилося з лютого по травень 2020 року і відновилося протягом літа, що відповідає глобальному зниженню викидів від 13% до 3% за рік.

Результати дослідження дали професійний поштовх для дослідників, які вивчають регіональні наслідки зміни клімату та відстежують результати стратегій пом’якшення наслідків – сказала команда. Метод дозволяє виявляти зміни в атмосферному CO2 всього через місяць або два після того, як вони відбуваються, надаючи швидку і дієву інформацію про те, як розвиваються людські та природні викиди.

У попередніх дослідженнях наслідки ізоляції на початку пандемії і виявили, що глобальні рівні CO2 трохи знизилися в 2020 році. Однак, поєднуючи дані з високоефективним штучним супутником OCO – 2 з інструментами моделювання та аналізу даних, команда з’ясувала, які щомісячні зміни були викликані діяльністю людини, а які — природними причинами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button