Технології

Біткоїн обігнав за енергоємністю Аргентину

Вчені з Кембриджського університету дійшли висновку, що Майнінг біткоіни нині споживає більше електроенергії, ніж вся Аргентина.

By cookelma

Майнінг криптовалюти вимагає багато енергії і важких комп’ютерних обчислень для перевірки транзакцій. Недавній стрибок цін на біткойни підштовхнув ще більше людей купувати обладнання для майнингу і підключати енергоємні обчислювальні установки для створення криптовалюта.

Cambridge Bitcoin Electricity Consumption Index (індекс споживання електроенергії біткойнів) був створений дослідниками з Кембриджського університету для відстеження енергії, споживаної майнингом на глобальному рівні. Це «приблизна оцінка», яка потім порівнюється з іншими видами використання електроенергії, щоб продемонструвати величезний вплив криптовалюти.

Кембриджські дослідники стверджують, що тепер майнинг споживає близько 121,36 терават-годин (ТВтг) в рік. Це більше, ніж споживання енергії Аргентиною або Нідерландами, і наближається до споживання енергії Норвегією. Якщо за споживанням енергії біткойн порівнювати з країною, то він знаходиться на 30 місці у світі, споживаючи майже 0,5% світового виробництва енергії.

Згідно BBC, енергія, яка використовується для майнингу біткойнів за один рік, може живити всі електричні чайники в Великобританії протягом 27 років.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button