Авто

BMW буде використовувати алюміній, отриманий за допомогою енергії сонця

Німецький автовиробник уклав з Emirates Global Aluminium (EGA) угоду на першу поставку алюмінію, виробленого з використанням виключно сонячної енергії. В рамках контракту на суму як мінімум 100 мільйонів євро BMW буде щорічно отримувати 43 тисячі тонн крилатого металу.

Це відповідає приблизно половині від потреб заводу компанії в Ландсхут, що знаходиться на північному сході від Мюнхена. Тут будуть створюватися в тому числі компоненти для електричних моделей німецької марки, таких як iX та i4.

EGA, що базується в ОАЕ – це найбільший на Близькому Сході виробник алюмінію і перша компанія, яка почала комерційне виготовлення цього металу за допомогою енергії сонячних електростанцій. Підприємства EGA отримують живлення від сонячного парку Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума, що знаходиться близько Дубая.

Мінімізація викидів в процесі отримання алюмінію набирає все більшої популярності, щоб домогтися успіхів у цій області багато компаній, включаючи таких гігантів як Apple, безпосередньо співпрацюють з металургійними підприємствами.

Використання екологічно чистої енергії бачиться перспективним способом вирішення цього завдання, оскільки при виробленні електроенергії для отримання алюмінію утворюється приблизно 60% від усіх парникових газів, що належать алюмінієвій промисловості. Таке велике значення обумовлено багато в чому тим, що на більшості підприємств продовжують використовувати викопне паливо.

BMW заявляє, що нова угода – це черговий крок до запланованого на 20-30 рік зниження для всіх її ланцюгів поставок на 20% викидів вуглекислого газу. Тільки використання «сонячного» алюмінію від EGA дозволить компанії скоротити річний обсяг утворюючих парникових газів на 222 тисяч тонн.

Це 20% від сумарних викидів виробничих підприємств BMW, але лише 0,3% від усіх приписуваних їй парникових газів, в які входять в тому числі вихлопи знаходяться в експлуатації автомобілів, вироблених компанією.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button