Авто

Sony почала їздові випробування свого електромобіля Vision-S (відео)

Концепт-кар Sony Vision-S підготували до їздовим випробувань в умовах реальних доріг.

Sony

Офіційна прем’єра Vision-S відбулася в січні 2020 року на виставці електроніки CES-2020 у Лас-Вегасі. При цьому японська компанія відразу ж заявила, що не планує робити серійний електромобіль

У проєкті по створенню електромобіля брали участь компанії Magna Steyr, яка розробила платформу електромобіля, а також Nvidia, Continental, Bosch, ZF і Qualcomm, які створили частину компонентів для машини. Сама Sony в основному відповідала за електроніку і програмне забезпечення.

Заявлено, що Vision-S оснащений відразу 33 різними датчиками зовні й всередині машини, які відповідають за автопілот. Машина отримала два електромотори сумарною потужністю 544 к.с. Максимальна швидкість обіцяна на рівні 240 км / год, а розгін 0-100 км / год – за 4,8 секунди.

Електромобіль отримав 5 екранів на передній панелі – на два крайніх виводяться зображення з камер заднього виду, інші виконують роль приладової панелі й екранів мультимедійної системи. По одному дисплею вбудовано в спинки передніх крісел, в центральній консолі замість салонне дзеркало замість заднього виду.

Мультимедійна система підтримує роботу з інтернет-сервісами, підключення мобільних пристроїв і відтворення потокового відео. Особливістю аудіосистеми стало рішення 360 Reality Audio з вбудованими прямо в пасажирські крісла динаміками.

Оскільки основним підрядником Sony виступила Magna Steyr, після шоу з США концепт-кар доставили до Австрії, де фахівці інжинірингової фірми приступили до доведення прототипу на дорогах загального користування. Про цілі такого тонкого налаштування машини, яку не збираються випускати серійно, Sony не повідомляє.

Згодом концепт-кар перевезли до Японії – в Токіо над новинкою працювали інженери, обіцяючи, що до кінця 2020 року Sony Vision-S вийде на дороги загального користування для ходових випробувань. В результаті ролики про їздові тести вийшли тільки в 2021 році. У відео показані поїздки електромобіля на дорогах Австрії, а крім того компанія Sony показала процес доопрацювання Vision-S.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button