Авто

BMW розробляє кермо, яке буде змінювати форму під час руху

Компанія BMW розробляє кермо, яке буде змінювати форму під час руху автомобіля. Відповідні документи вже подані в патентне бюро.

BMW разрабатывает руль, который будет менять форму во время движения

Нова технологія дозволить керма міняти круглу форму на овальну за допомогою повороту частин обода. Такі рульові колеса будуть більш ефективними в автономному режимі і в надзвичайних ситуаціях. Дана розробка BMW не тільки дозволить водієві отримати більше місця, але і підвищить його безпеку. Всі подробиці змін керма поки не відомі, проте профільні фахівці не виключають, що воно зможе ставати квадратним. У всякому разі, таке рішення було представлене в серійному iNext 2021 модельного року. Крім цього, не виключено, що рульове колесо, креслення якого вже з’явилися в Мережі, оснастять оптичними волокнами. При використанні автономних режимів вони будуть попереджати водія про необхідність терміново взяти керування транспортним засобом на себе.

Дану технологію вже вивчили вчені Стенфордського університету. Експерименти з роботизованим рульовим колесом, яке змінює свою форму, підтвердили результативність під час випробувань на стенді. Проведені тести довели, що водії швидше реагували на кермо, яке починає автоматично змінювати форму в екстрених ситуаціях.

Натхнення: actualnews.org

Кнопка «Наверх»
Закрыть