Авто

В Європі ввели нове тестування вихлопів автомобілів

Нові обов’язкові тести для автомобілів на викиди шкідливих газів, що більше відповідають об’єктивному стану справ, вводяться в Європейському союзі з 1 вересня.

В Европе ввели новое тестирование выхлопов автомобилей

Нові методи вимірювання вихлопу являють собою важливий етап у нашій діяльності по забезпеченню того, щоб автомобілі відтепер і на наступні роки були б більш екологічно чистими та менш шкідливими для навколишнього середовища. Але ще чекає велика робота.

Починаючи з 1 вересня нові моделі автомобілів, перш ніж виїхати на європейські дороги, повинні будуть проходити тести на емісію газів за переглянутою, більш об’єктивною процедурою. Викиди окису азоту та інших речовин, які є однією з головних причин забруднення, тепер будуть вимірюватися в умовах реального руху автомашини за процедурою RDE — Real Driving Emissions. Цей тест, повідомляють в Єврокомісії, буде доповнено новими, більш достовірними лабораторними випробуваннями (процедура WLTP — World Harmonised Light Test Vehicle Procedure) на всі вихлопи, включаючи CO2, окис азоту та інші речовини, а також на споживання пального.

Кнопка «Наверх»
Закрыть