Екологія

В США представлена нова система сонячних панелей

Американська компанія SolarCity представила свою нову розробку – систему для установки сонячних панелей на навіси. Вона безпечна, дешева і проста у використанні. Виробник системи впевнений, що з появою на ринку цього продукту на поновлювані джерела енергії зможе перейти безліч організацій і перехід цей стане для них абсолютно безболісним.

09-11-14-foto-cikavosti550x373-1

Нові сонячні панелі будуть випускатися під брендом ZS Beam, вони стануть частиною лінії Zep Solar. Одна з найголовніших переваг нового продукту – зниження витрат на будівництво. Це особливо актуально, якщо врахувати прогнози по розширенню ринку сонячних навісів в США. Цього року встановлена потужність оцінюється в 180,2 МВт, до 2016 року вона зросте до 317,9 МВт.

[ads2] У новій системі застосовується особливий затискач, який закріплює панелі на опорі навісу не нагорі, як звичайно, а знизу. Це не тільки дозволяє швидше встановити панель, але і робить систему більш безпечною.

Читайте також: В Голландії створили першу в світі дорогу з сонячних батарей (відео)

Крім того, при встановленні сонячних панелей застосовуватиметься технологія автоматичного електрозаземлення. Це позбавить від необхідності застосовувати десятки вільних кріплень, які завжди вважалися не зовсім безпечними. Завдяки методиці сполуки панелей в єдиній площині без використання швів система ZS Beam, як, втім, і всі продукти лінії Zep Solar, забезпечує навісу естетичний зовнішній вигляд.

09-11-14-foto-cikavosti550x309-2

Передбачається, що ZS Beam буде використовуватися разом з ще одним продуктом виробника SolarCity, системою кріплення ZS Peak. Вона призначена для плоских дахів і дозволяє встановити відразу багато сонячних панелей на одному даху.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button