Гумор

Студентські роки – веселі замальовки

Хто був студентом із задоволенням згадає молоді роки, проведені в навчальних закладах. Ми винесли звідти не тільки багаж знань, а й веселий, завзятий гумор.

ПЕРШОКУРСНИК

1. Лякливий. Швидко реагує на ласку та випічку у вестибюлі. Переважно тримаються групами по 15-20 особин. До студентського квитка ставлення боязке, часом переростає в релігійний екстаз.

Заліковку відкриває щодня одразу по чищенню зубів, при цьому в очах невтримна радість. На лекції та семінарські приходить за 20-25 хвилин раніше, одначе, змилюється в 1-й та 2-й тиждень, тому всерівно запізнюється. Сон: неглибокий та нервовий.

Частенько падає з ліжка. Мова розбірлива та зрозуміла. При згадці таких слів, як СЕСІЯ, ПРИМАТ, ФІЗКУЛЬТУРА HА ЛИЖАХ відчуває тваринний стpах і веде себе, як афpиканська птаха стpаyс.

2.Середовище проживання: всі види бібліотек та студентських їдалень…

3. Мета існування: будь-якими шляхами та засобами отрмати всі книги зі списку рекомендованої літератури.

ДРУГОКУРСНИК

1. Нахабний, голодний і горластий. Реагує тільки на їстівне. На контакт йде тільки з чисто корисних спонукань. У групи об’єднюється рідко, якщо це робить, робить це абияк. Студентський квиток використовує як засіб індивідуального захисту від кондукторів, вахтерів, двірників і нав’язливих міліціонеpов.

Чітко розуміє, чим відрізняється перший тиждень від другого, та всерівно спізнюється. Вибір лекцій для відвідування в нього проходить вибірково: на око. Сон міцний, дитячий, з кольоровими снами у весь екран з дозвільною здатністю 800*600 в режимі True color.

Мова: при бажанні можна розібрати, звичайно, якщо бажання дуже велике. Все ще боїться сесії, та регулярно лякає нею першокурсників, з цікавістю спостерігаючи, як вони уподібнюються африканським птахам страусам.

2.Середовище проживання: ближче до їжі, тому номера в черзі за пиріжками розписують ще на лекціях.

3.Мета існування: здобуття курсових та лабораторних у старших курсів.

ТРЕТЬОКУРСНИК

1.Замислений – неминучий наслідок постійної гри в Doom. На провокації з їстивним піддається рідко, недовірливий. У випадках небезпеки починає сіпатися вказівний палець правої руки в пошуках мишки. Студентський квиток частенько губиться, коли знаходиться – “обмивається” загалом. По вихідних та святах деякими студентський губиться декілька разів….

В інститут (універ) ходить регулярно…. за стипендією. Сон міцний. По ночах колупається в комп’ютері, де і засинає. Мова швидка, майже нерозбірлива, перевантажена ненормативною лексикою: ХАКЕР, ЮЗЕР. Страх атрофований.

2.Середовище проживання: ближче до пивного джерела. Під час сесії відбувається міграція в деканат, звідки починають доноситися стогони, схлипи та історії про смертельно хворих бабусь.

3.Мета існування: знайти всі книги зі списку рекомендованої літератури, взятих на першому курсі та здати їх.

ЧЕТВЕРТОКУРСНИК

Збиваються в групи, що дозволяє всім членам твердо стояти на ногах. На лекції ходять випадково. Прийшовши, відточують техніку гри в морский бій, хрестики-нулики, точки і DOOM по мережі. На питання: Де студентський квиток?” – відповідають: ” Не знаю, не їв!”.

Сон: сплять міцно. Хрпалять, чим дошкуляють викладачам. Бачать сни виключно по спеціалізації.

Мова: спілкуються на рівних з Тибетськими шаманами та деякими міліціонерами. Бояться забути дату складання іспиту.

2. Середовище проживання: барна стійка в ресторані “КОЛОБОК”.

3. Основна мета існуваня: знайти диплом на халяву.

П’ЯТИКУРСНИК

Найвища активність спостерігається в період здачі іспитів. Тоді кучність може досягти 1 людини на кілометр. Питання: “Що таке лекція? – заводить їх в глухий кут.

Сон: за три місяці до здачі диплому виходять зі сплячки, після здачі якого впадають в летаргічний сон.

Мова: до кінця 5-ого курсу в досконалості володіє 3-4 мовами програмування, як наслідок, забуває рідну мову спілкування.

2. Середовище проживання: скрізь, часто і регулярно.

3. Основна мета: розібратися в халявному дипломі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button