Наука

Британський вчений знайшов розгадку таємниці Бермудського трикутника

Вчений Саймон Боксолл з University of Southampton заявив, що знайшов розгадку зникнення кораблів і літаків у районі Бермудського трикутника. Згідно з його теорією, таємниця Трикутника Диявола пояснюється природними причинами.

За останнє сторіччя в Північній Атлантичному океані в районі Бермудського трикутника зафіксовано зникнення двох десятків літаків і близько півсотні кораблів. Причину аномалії вже багато років намагаються розгадати учені і конспірологи, але єдиної версії на даний момент вони так і не знайшли. Саймон Боксолл у документальному фільмі «Загадка Бермудського трикутника» заявив, що виною всьому можуть бути океанські хвилі, що досягають 30 метрів у висоту. Одночасне виникнення штормів в північному і південному напрямку, приєднання до них ще одного зі сторони штату Флорида можуть спровокувати появу гігантських хвиль, небезпечних для морського та повітряного транспорту.

Конспірологи вважають, що загадка Бермудського трикутника полягає у втручанні інопланетного розуму. Раніше один з них виявив на дні в зоні аномалії об’єкт, який, імовірно, має неземне походження. НЛО мав на борту озброєння, яким міг атакувати літаки і кораблі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button