Екологія

Британія відкрила перші водневі будинки для публічної демонстрації

В англійському місті Гейтсхед відкрили для публічної демонстрації перші будинки з побутовими приладами, якi повністю працюють на екологічно чистому водні.

Дві двоквартирні будівлі офіційно запустила для випробування міністр енергетики Великобританії Анн-Марі Тревельян.

«Цей інноваційний проєкт пропонує громадськості можливість випробувати водневі технології у реальних умовах, – сказала вона. – Для мене було честю офіційно відкрити ці нові будинки у Гейтсхеді, хоча вони виглядають, як будь-який інший будинок».

Опалення у будинках становить значну частину вуглецевого сліду Великобританії, наголосила Анн-Марі Тревельян.

Водневі будинки побудували газорозподільні компанії Cadent і NGN за підтримки Державного департаменту у справах бізнесу, енергетики і промислової стратегії.

Вперше водневий будинок дасть представникам громадськості можливість заглянути у майбутнє, яке працює на водні. Інноваційні будинки обладнані бойлерами, плитами і барбекю, які працюють на водні. Техніка буде чергуватися, щоб різні виробники могли демонструвати свої інновації і отримувати відгуки користувачів. Водневі котли розроблені виробниками Baxi Heating і Worcester Bosch, а каміни і плити – компанією Bewis.

Водневі будинки будуть доступні для відвідин різних груп зі шкіл, коледжів і університетів з освітньою метою. Також можна буде ознайомитись з потенційною кар’єрою у зеленій економіці, у різних сферах науки.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button