Авто

Британська влада випустить “автопілоти” на дороги загального користування

Вже в 2015 році у Великобританії буде законодавчо дозволено використовувати системи автономного управління. Однак, поки що йдеться лише про деякі великі тестові програми, в рамках яких британські дослідники оцінять перспективи “автопілотів”.

foto_cikavosti_01.08.2014

Британський уряд збирається виділити на організацію тестових програм 10 млн фунтів. Ці кошти будуть розподілені між трьома містами, які планується відібрати у ході спеціального конкурсу. В уряді очікують, що до жовтня цього року Департамент у справах бізнесу та інновацій отримає кілька пропозицій – передбачається, що подаватимуть їх союзи, утворені міською владою, розробниками технологій та підприємствами автомобільної промисловості.

Читайте також: BMW представив у Лас-Вегасі нову безпілотну систему водіння

В рамках тестових програм автомобілі з “автопілотами” будуть допущені до випробувань на дорогах загального користування, тоді як зараз у Великобританії подібний транспорт може пересуватися тільки по закритих полігонах.

Паралельно, британський уряд збирається запустити процес реформування правил дорожнього руху, щоб повністю легалізувати “автопілоти”.

Раніше про запуск подібних масштабних програм тестування систем автономного керування на дорогах загального користування повідомляла компанії Volvo. Розробкою “автопілотів” займаються зараз багато виробників як в США і Європі, так і в Азії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button