Здоров'я

Британські лікарі пояснили, які 4 продукти здатні знизити тиск

Дослідження британських вчених показали, що вживання зеленого або чорного чаю зменшує артеріальний тиск. А ось медики рекомендують вживати, ще 4 інших продукти, що володіють цією корисної для людини властивістю. Повідомляє The Health Site.

Image by Myriams-Fotos from Pixabay

Грейпфрут. Вживання цитрусових на кшталт апельсинів, лимонів і грейпфрутів дуже корисно для серця. Дослідження демонструє, що грейпфрути пов’язані зі зниженням систолічного і діастолічного артеріального тиску у пацієнтів з гіпертонією. А ще це відмінне джерело вітаміну С, пектинової клітковини й антиоксидантів. Шкіра грейпфрутів містить багато поліфенолів, що допомагають боротися з гіпертонією.

Гранатовий сік. Володіє антигіпертензивними, антисклеротичними та антиоксидантними властивостями. Гранатовий сік допомагає запобігати гіпертонії у пацієнтів з діабетом, оскільки пригнічує ангіотензиноперетворючий фермент. Гранатовий сік має виражену антигіпертензивну дію, і для отримання цього ефекту необхідно вживати 100-200 мл напою щодня.

Банани. При лікуванні гіпертонії велику роль грає калій, а в бананах дуже багато цього мінералу. Американські кардіологи вважають, що калій знижує напругу в стінках кровоносних судин, зменшуючи шкідливий вплив натрію. В цілому рекомендується вживати 4700 мг калію в день. В одному банані середнього розміру близько 422 мг калію.

Часник. Ще один овоч, відомий своїм антигіпертензивним впливом. У часнику міститься аліцин — з’єднання сірки, що відповідає за здатність знижувати артеріальний тиск. Деякі дослідження навіть показували, що добавки з часником так само ефективні, як і стандартні ліки проти гіпертонії.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button