Здоров'я

Тяга до спиртного закладається в дитинстві

Психологи з США вважають, що ще в ранньому віці виявляється схильність до алкоголізму. За словами вчених, якщо спостерігати за поведінкою дітей віком до 6 років, можна визначити, чи буде дитина в підлітковому віці схильною до випивки.

Психолог Деніелль Дік вирішила провести дослідження, в якому брало участь 13 тис. добровольців: 6 тис. 143 дівчаток та 6 тис. 504 хлопчиків, за якими спостерігали з 1,5 років до 6.

Після досягнення віку 15 років психолог поцікавилась мірою споживання підлітками алкоголю. Виявилося, що найбільше до алкогольної залежності схильні нетовариські підлітки з нестабільним емоційним характером. Але, за словами Деніелль, надмірна допитливість і відкритість також є ознакою майбутнього алкоголізму, адже діти, у яких є ці якості, прагнуть до зовсім інших відкриттів і відчуттям.

Необхідно наголосити, що дослідження враховувало щоденну тягу до спиртного, а також звички напиватися у свята і вихідні. Зв’язок особистих якостей і безконтрольного вживання алкоголю доведено давно, але лікарі все ще забувають, що цю залежність можна визначати з дитинства і, таким чином, попередити зародження згубної звички.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments