Здоров'я

В Англії заборонили гомеопатію і фітотерапію

Національна служба охорони здоров’я Англії NHS оголосила про заборону гомеопатії та фітотерапії і постановила припинити фінансування службами охорони здоров’я десятка лікарських засобів, що відносяться до гомеопатичних.


За останні п’ять років NHS вклала майже 600 тисяч фунтів в гомеопатію, незважаючи на тривалі дебати про її ефективність. Тепер представники організації заявляють, що в кращому випадку гомеопатія являє собою плацебо і розтрату ресурсів NHS, які можна було б використати з більшою вигодою.

Нововведення дозволить охороні здоров’я Англії заощадити не менше 250 мільйонів фунтів щорічно на ліки, які можна купити в аптеці. Пацієнтам запропонували купувати ліки від поширених хвороб, наприклад, нетравлення і біль у горлі, самостійно.

За словами Саймона Стівенса, виконавчого директора NHS, громадськість очікує, що організація буде розумно використовувати кожен фунт, і поступова відмова від гомеопатії дозволить NHS купувати сучасні ефективні ліки.

Тим не менш, пацієнти висловлюють неоднозначне ставлення до політики організації, так як незважаючи на те, що багато лікарських засобів спочатку були доступні в аптеках, не всі верстви населення мають у своєму розпорядженні достатньо коштів для їх придбання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button