Здоров'я

Названа найкраща кулінарна звичка при проблемах з серцем

Серцево-судинні захворювання все ще є однією з головних причин смерті жителів США. На розвиток цих хвороб впливають велика кількість факторів. Серед них – харчування.

Image by Steve Buissinne from Pixabay

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Неправильне харчування вважається одним з факторів ризику розвитку хвороб серця. Вчені нещодавно виявили, що однією з кращих звичок при готуванні, якщо ви хочете захиститися від цих захворювань, є використання оливкової олії. Причому ця олія має стати заміною вершковому або іншим насиченим жирам.

В одному дослідженні, опублікованому в Journal of the American College of Cardiology, фахівці прийшли до висновку, що при заміні майонезу, маргарину, вершкового масла, молочних жирів оливковою олією знижується ймовірність розвитку як серцево-судинних захворювань, так і ішемічної хвороби серця. Брали участь у цьому дослідженні понад 60 тисяч жінок і 39 тисяч чоловіків.

Але чому оливкова олія вважається більш корисною для серця? По-перше, в ній менше насичених жирів (в одній столовій ложці – трохи менше 2 г, а в столовій ложці вершкового масла – приблизно 7 г), які можуть підвищити холестерин і привести до розвитку серцево-судинних захворювань. По-друге, оливкова олія відрізняється протизапальними і антиоксидантними властивостями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button