Екологія

Брюссель очистить повітря за допомогою нового податку

У Брюсселі мають намір ввести податок на кілометри, які проїхав автомобіль у межах регіону.

Як зазначили у Федеральній службі громадської мобільності, ініціативу покликану скоротити пробки і сприяти поліпшенню здоров’я жителів столиці Бельгії, виніс на обговорення уряд міста 3 грудня, повідомляє ecotown.com.ua.

Оподаткування буде ґрунтуватися не на праві власності на транспортний засіб, а на кількості кілометрів, пройдених у межах регіону. Податок буде розраховуватися за допомогою спеціального додатка.

«Розмір податку залежатиме від типу транспортного засобу і рівня забруднення, – заявив міністр оподаткування та керівника проєкту Свен Гатц. – Людям, які мають авто з більш дорогим обслуговуванням, доведеться платити більше».

За допомогою нового податку уряд Брюсселя планує до 2030 року домогтися зменшення використання автомобілів на 25%. «Це не тільки в інтересах жителів Брюсселя, але і в інтересах всіх бельгійців, – сказав Свен Гац. – Ми більше не миритимемося з пробками».

Уряд Брюсселя планує далі узгодити план введення нового податку з федеральними і регіональними урядами, а також з соціально-економічними партнерами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button