Екологія

Декарбонізація небезпечна для України – співзасновник Tesla club

Поки Європа впевнено крокує до декарбонізації, Україна ризикує стати жертвою навали вживаних неекологічних авто.

Відмова великих європейських країн від автомобілів із дизельними двигунами внутрішнього згорання може боляче вдарити по Україні та нашкодити її екології. Таку несподівану думку під час спілкування із народною депутаткою Лесею Василенко висловив співзасновника Tesla club в Україні Назар Шимоне-Давида.

Почалося все з того, що членкиня екологічного Комітету ВРУ Леся Василенко заговорила про європейський досвід декарбонізації.

“Реформа транспорту ключова в аспекті декарбонізації. Британія, Норвегія, Швеція – вони відмовляться від транспорту, який потребує дизель чи традиційний бензин”, – сказала вона.

На це Назар Шимоне-Давида відреагував досить емоційно та попередив про небезпеку, яку несуть для українців такі зміни.

“Весь непотріб, який буде у них заборонений, продадуть за безцін в Україну. Вони тішаться і радіють від того, що є така країна, куди можна все спихнути. Але такий транспорт уже не має їздити по дорогах”, – висловив свої побоювання Шимоне-Давида.

За його словами, аби змінити ситуацію, для українців необхідно популяризувати електротранспорт. І йдеться не лише про приватні авто, а й про громадський транспорт, який працює на “чистій” енергії.

А для цього електромобілі потрібно зробити доступними за ціною та налагодити таку інфраструктуру, щоб електромобіль зміг долати значні відстані та мав можливість підзарядитися в дорозі.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button