Технології

Будинок з економією простору

Населення на Землі стрімко зростає, а от місця для спорудження нових будинків залишається все менше і менше, тому в моду входять багаторівневі будинки з економією простору.

Коли ми говоримо про будинок з економією простору, це необов’язково якесь незатишне та тісне житло. Якщо правильно і з розумом підійти до цього питання, то на досить невеликому клаптику землі, можна побудувати дуже миле і затишне житло з гаражем, терасою і двома, а може і трьома поверхами.

В принципі, такі будинки зовсім не новинка. Їх будують вже давно, наприклад, у Греції, у Франції, Німеччині і навіть Сеулі.

Виглядати подібна споруда може таким чином:

Хоча фантазії є де розвернутися, незважаючи на вже згадану нами “економію простору”. Під економією простору ми розуміємо саме економію займаної площі. Що стосується висоти, то тут у вас обмежень практично немає, звичайно, в межах розумного.

Правильно спланований архітектором і дизайнером багаторівневий невеликий будиночок зробить ваше життя максимально комфортним і приємним.

У такому міському будинку є досить простору для великої багатодітної сім’ї і непоганим гаражем як мінімум на дві машини. В цьому ж гаражі варто знайти місце для дизельної електростанції “Азимут”,  яка забезпечить вас безперебійним струмом у випадку відключення електроенергії або інших форс-мажорних обставин.

А чого варта відкрита тераса, де можна збиратися всією сім’єю, снідати, пити каву і розмовляти по душам. Одне суцільне задоволення!

Правда, споруда такого “економічного” будиночка може обійтися зовсім недешево, проте якщо у вас все ж знайдуться кошти, ви зможете насолоджуватися усіма перевагами подібного житла, такого затишного і милого.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button