Різне

Цікаво про знаки зодіаку

Можна як слухати, так і категорично ігнорувати радам астрологів. Разом з тим, навряд чи хто-небудь буде заперечувати той факт, що знаки зодіаку являють частиною нашого життя і більшість людей частенько користуються гороскопами, для того щоб дізнатися: що чекає їх у найближчі дні, тижні і навіть місяці, що потрібно робити, щоб уникнути помилок у житті та багато іншої та корисної інформації.

Цікаво про знаки зодіаку

1. Знаки зодіаку – це дітище астрології, яка займається вивченням впливу небесних тіл на різні сторони нашого життя. Разом з тим, класична астрономія категорично ігнорує її основні постулати, постійно називаючи її псевдонаукою. Згідно думки астрономів астрологія грунтується на неперевірених експериментальних закономірностях.

2. На думку астрологів, місце розташування Сонця і Місяця в момент народження людини має безпосередній вплив на її долю. У той же самий час астрономи небезпідставно вважають, що вплив планет Сонячної системи на людину настільки малий, що вже ніяк не може вплинути на інтенсивність біологічних і психічних процесів в її організмі.

3. Астрологія групує їх згідно 4 – м стихіям: вогонь, земля, повітря, вода. Ці групи називають тригона, кожна з яких містить в собі по три знаки зодіака, між якими кут в 120 градусів. Відповідно з хрестами розрізняють кардинальні, постійні і рухливі. Згідно півсфери – північні, південні, східні і західні, за порами року – весняні, літні, осінні і зимові. Першим зодіакальним знаком, який також починає весняну декаду, являється Овен. Ще в древні часи Баран був символом мужності, впертості в досягненні цілей, енергійності в здатності долати труднощі. Повний аналіз знаку зодіаку можна знайти на http://www.elle.ru/astro/aries/, де ви дізнаєтися, хто такий чоловік-овен, жінка, яка народилася під знаком овна, сумістність з іншими знаками та багато іншого.

4. Незважаючи на те, що Зодіак рівномірно перетинає тринадцять сузір’їв, звичних для нас З.З. в даний час всього лише 12, а саме: Овен, Тілець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби. Тринадцятий знак – Змієносець, що потрапляє на останні 5 днів Скорпіона і першу п’ятиденку Стрільця найчастіше не враховують.

5. Традиційно знаки зіставляють з наділеними планетам. Так, загальноприйнято вважати, що кожен з них управляється певною планетою, а кожна планета Сонячної системи дещо піднесена в одному з зодіакальних знаків. І в той же самий час – занижена в діаметрально протилежному знакові.

6. У момент народження людини її знак зодіаку, в якому знаходилося Сонце, називається «сонячним знаком». Відповідно «місячним знаком» називається знак зодіаку, в якому перебував Місяць у момент народження. В даний час на кожен знак зодіаку на планеті припадає більше ніж 500 тисяч осіб.

7. Крім усього іншого, в сучасній астрології: Овен, Тілець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби – використовуються для класифікації продуктів харчування, хвороб, різних частин людського тіла, а також з метою виявлення певних рис характеру.

8. 12 знаків зодіаку розтлумачуються як 12 етапів, на які можна розділити процес розвитку абсолютно будь-якого явища нашого життя: народження, зліт, кульмінація і падіння.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button