Різне

Вхідні дерев’яні двері

Вхідні дерев’яні двері є ідеальним рішенням для створення цікавого і стильного інтер’єру у вашому домі. Дерев’яні вхідні двері широко використовуються як у великих будинках, котеджах, муніципальних закладах, так і в звичайних квартирах.

Вибір на придбання саме дерев’яних дверей ґрунтується на багатьох факторах. Це може бути і раціональний підхід, який ґрунтується на зручній організації простору, так і творчий, які надає господарям з тонким естетичним смаком можливість вибору маси елегантних варіантів для втілення своїх ідей в домашньому інтер’єрі.

19-11-14-foto-cikavosti400x350-1

Безсумнівною перевагою вхідних дверей з дерева є можливість широкого вибору різних варіантів оформлення, матеріалів виготовлення і текстури.

Особливою популярністю користуються http://www.astyle.spb.ru/, які виконані з елементами різьби та ліпнини. Такі моделі використовують класичний грецький і римський стиль, який характерний для популярних італійських ескізів.

Великі приватні та державні установи часто звертають свою увагу на вхідні двері великих розмірів, в яких використовуються величезні скла в дерев’яному обрамленні. Такий вибір здатний підкреслити гостинність власників і стимулювати бажання заглянути всередину приміщення і відвідати його.

Багато скептиків припускають, що дерев’яні вхідні двері поступаються металевим по тривалості терміну експлуатації. Однак це припущення в корені невірно!

Яскравим доказом тому служить факт виявлення в Швейцарії дверей, чий вік оцінений в п’ять тисяч років. При цьому двері не тільки зберегла своє міцність і витонченість, а й досі виконують свої безпосередні функції.

Новітні технології не стоять на місці: сьогодні вони готові запропонувати масу варіантів здатних збільшити термін служби сучасних дверей, а також істотно підвищити якісні та звукоізоляційні показники дерева. Все це надає можливість складати гідну конкуренцію металевим конструкціям і навіть перевершувати їх по ряду пунктів.

Вхідні дерев’яні двері можуть бути різних конструкцій:

  • з масиву
  • щитові з утеплювачем;
  • щитові з утеплювачем і металевою основою.

Двері з масиву виготовляються з використанням однорідного матеріалу. Кращим варіантом для таких дверей будуть щільні породи дерева: дуб, червоне дерево, ясен, горіх.

Дуб характеризується відмінною міцністю, і має благородний колір (світло-жовтий, коричневий або червоно-бурий), який з часом трохи темніє. Червоне дерево вважається елітним, до нього відносять ряд різних порід, що володіють характерним кольором і унікальною фурнітурою. Ясень володіє хорошою міцністю і пропонує гідну гаму різних відтінків (починаючи білястим і закінчуючи темно-бурим). Горіх відрізняється відмінними здібностями до тонування і шліфуванню.

Вишня також досить часто застосовується при виготовленні, в тому числі і вхідних дверей, вона трохи м’якше інших порід, але дуже добре проявляє себе під час обробки. Якщо ж ви хочете вибрати двері з найвищими показниками міцності, то зверніть увагу на моделі з модрини.

Вхідні дерев’яні двері будь-яких конструкції мають зовнішню панель, яка звернена до вулиці. Перед покупкою варто звернути увагу на матеріал її виготовлення і наявність покриття захисними фарбами та лаками. Від усього цього залежить експлуатаційний термін дверей.

Також важливим моментом, який варто враховувати при покупці вхідних дерев’яних дверей, є колір стіни, яка буде сусідити з нею. На думку дизайнерів, тут слід використовувати правило контрастності, яке дозволить підкреслити особливості дизайну двері і вигідно виділити її на тлі решти інтер’єру.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button