Авто

Китайці зламали електроніку Tesla Model S

Китайські розробники антивірусів Qihoo зламали бортову електроніку фастбека Tesla Model S, взявши під дистанційний контроль головні фари, звуковий сигнал і дверні замки машини, яка в цей час перебувала в русі. Про це досягнення повідомляється в блозі Qihoo на платформі китайської Sina Weibo.

foto_cikavosti_20.07.2014-06

Примітно, що китайці «хакнули» електрокар за день до офіційного конкурсу з тим же завданням, який повинен був відбутися в рамках конференції по захисту інформації SyScan360. Як саме був зламаний захист електрокара – Qihoo поки не розголошує. Невідомо також, чи збираються китайські фахівці розкрити секрет свого успіху представникам Tesla Motors.

Читайте також: Tesla, виробник електрокарів, готує ряд оновлень на 2014 -й 

Сама «Тесла» безпосереднього відношення до ініціативи зі зломом Model S не має, але висловлює підтримку подібним заходам, оскільки вони дозволяють виявити слабкі місця в електронному захисті автомобілів і підвищити їх безпеку. Зазначимо, що цього літа глава Tesla Motors Елон Маск передав в суспільне користування всі розробки своєї компанії, щоб простимулювати розвиток високотехнологічного електричного транспорту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button