Авто

Серійне виробництво електрокросовера Nissan IMx з запасом ходу 600 км почнеться протягом декількох років

Nissan IMx приводиться в рух двома електродвигунами, сумарна потужність яких становить 320 кВт, а обертовий момент — 700 Нм.

Серийное производство электрокроссовера Nissan IMx с запасом хода 600 км начнется в течении нескольких лет

«Звичайно, у нас є новий Nissan LEAF, однак я вважаю, що саме серійна версія кросовера Nissan IMx стане справжнім проривом. Ця модель — не просто концепт-кар, вона вийде на ринок вже через кілька років, — зазначив Мамору Аокі.

Ємність батареї виробник не озвучив, проте запевнив, що збирається використовувати акумулятори нового покоління із збільшеною щільністю заряду, які дозволять електромобілю проїхати понад 600 км на одному заряді по японському циклу JC08.

Концепт Nissan IMx відрізняється наступною версією системи ProPILOT з повністю автономним водінням, яка прибирає рульове колесо всередину приладової панелі і відкидає всі сидіння, надаючи водієві і пасажирам більше простору в салоні з розпашними дверима і плоскою підлогою.

Штучний інтелект дає водієві можливість керувати панеллю приладів зміною напрямку погляду і жестами рук, однак чи буде використовуватися така просунута система в серійному автомобілі поки не відомо.

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть