Технології

CES 2015: Samsung демонструє робот-порохотяг наступного покоління

Компанія Samsung Electronics продемонструвала на виставці CES 2015 нову модель робота-порохотяг POWERbot VR9000, яка була анонсувала восени. Модель POWERbot VR9000 оснащена технологією Digital Inverter Motor, яка забезпечує потужність всмоктування, в 60 разів перевищує потужність попередніх поколінь роботів-порохотягів Samsung.

11-01-15-foto-600x338-1

За словами виробника, завдяки цьому новий робот-порохотяг ефективно справляється з пилом і брудом навіть на килимі. Збільшена щітка на 10 см більше, ніж у звичайних роботів-порохотягів, дозволила відмовитися від незручних бічних щіток і забезпечити охоплення широкої області для ефективного прибирання. Технологія CycloneForce, що створює відцентрову силу, дозволить очистити будинок і повітря від бруду і пилу і при цьому довше зберегти високу потужність всмоктування.

Робот-порохотяг POWERbot VR9000 володіє високою маневреністю. Технологія сканування простору FullView Sensor дозволяє розпізнати невеликі перешкоди на шляху порохотяга, а також уникнути «сліпих» зон. А завдяки технології Visionary Mapping Plus, яка включає в себе продуктивні чіпи, датчики, а також бортову цифрову камеру, робот-порохотяг створює повну карту будинку і обчислює найбільш ефективний маршрут прибирання. Таким чином, дитяча іграшка на шляху робота більше не стане причиною для припинення автоматичного прибирання.

Читайте також: Менеджер облизав підлогу в метро заради реклами — відео

Крім цього, технологія Easy Pass, що включає збільшені колеса і піднятий корпус, полегшує рух порохотяга. Ще однією просунутою функцією новинки є технологія Point Cleaning – за допомогою пульта дистанційного керування користувач може направити світловий промінь, за яким буде слідувати порохотяг.

Коли процес прибирання завершиться, або ж заряд акумулятора буде підходити до кінця, пристрій сам знайде дорогу назад до док-станції для підзарядки. Порохотяг Samsung POWERbot VR9000 надійде в продаж навесні 2015 року.

Натхнення: ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button