Технології

Віртуальні ігри на звичайному дитячому майданчику

Hybrid Play — це пристрій, який використовує датчики руху для перетворення дитячих майданчиків в місце проведення віртуальних ігор. Технологія дозволяє перетворити реальний світ у віртуальну реальність без використання високотехнологічного і дорогого обладнання. Тепер можна створити світ комп’ютерних розваг прямо на дитячому майданчику у дворі або в найближчому парку.

foto_cikavosti_27.10.2014-012

Датчики руху розміщуються на всіх поверхнях, які планується задіяти в грі (гойдалки, гірки тощо). Далі бездротові сенсори перетворять весь майданчик в «фізичний інтерфейс» для відеоігри на електронному пристрої на базі Android або iOS. При цьому датчики адаптовані для роботи з рухомими об’єктами (наприклад, гойдалками). Сенсори захоплюють рух на майданчику і передають всю інформацію на смартфон або планшет. Таким чином діти, що бавляться у дворі, обладнаному датчиками Hybrid Play, стають героями віртуальної гри, а кожна їхня дія втілюється на екрані електронного пристрою. До речі, корисні та цікаві ігри на комп’ютер ви можете завантажити зі сайту http://torrent4game.com/.

Вся технологія управляється процесором Arduino (компанія Arduino займається створенням апаратно-програмних засобів для побудови простих систем автоматики і робототехніки). Сенсори, що розпізнають рух (акселерометри і гіроскопи), кріпляться до поверхні за допомогою кліпс розміром від 2 до 4 сантиметрів. Для з’єднання з електронним пристроєм використовується Bluetooth (2.0 і 4.0). Живлення здійснюється за допомогою літій-полімерної батареї ємністю 2000 мА.

Читайте також: Відеоігри покращують роботу мозку літніх людей

Що стосується ігор, то в даний час доступні тільки дві: Space Kids (де діти, які виступають в ролі комп’ютерних персонажів, збирають артефакти у відкритому космосі) і Puzzle City (пригодницька гра з пошуком секретів). В майбутньому компанія обіцяє безліч ігор. Більш того, ПО для Hybrid Play відкрито для програмування, тому сторонні розробники також зможуть створювати ігри.

Як підсумок: Hybrid Play — це унікальна технологія, що використовує доступні ресурси, які є в кожному дворі в будь-якому місті. Таким чином, діти зможуть грати в улюблені комп’ютерні ігри і перебувати на свіжому повітрі, розвивати навички комунікації та взаємодопомоги.

Кнопка «Наверх»
Закрыть