Людина

Вчені: жінки легше переносять розлучення, ніж чоловіки

Автори психологічного дослідження стверджують, що представниці слабкої статі легше переживають процес розлучення зі своєю другою половинкою, ніж хлопці.

11-01-15-foto-600x337-1

Як заявляють науковці зі Сполучених Штатів Америки, в ході здійснення експерименту, медики задіяли 50 чоловіків і 50 дівчат, які не так давно втратили зв’язок зі своєю коханою людиною. При цьому, всі респонденти відчували справжні емоції і почуття. Суть дослідження полягала у визначенні психологічного стану здоров’я обох сторін. Крім того, фахівці хотіли вивчити тривалість постлюбовної депресії.

Читайте також: Смартфон став причиною розлучення

Під час реалізації наукового досвіду, всіх добровольців просили відповісти на кілька запитань. Автори соціального досвіду відзначили: якщо учасник зможе пофліртувати з незнайомою людиною, він отримає певну винагороду. З’ясувалося, що представниці слабкої статі більш активно вникали в роботу і впоралися із завданням набагато краще за чоловіків.

Медики зафіксували, що 40% хлопців не змогли підійти до незнайомої жінки і почати розмову. Як стверджують дослідники, подібні відмінності свідчать про те, що дівчата після розлучення почуваються впевненіше представників сильної статі. Така тенденція обґрунтована бажанням дам помститися своїм кривдникам, які розбили їм серце.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button