Технології

ChatGPT пройшов співбесіду в Google для інженера з зарплатою $183 000

Google передав ChatGPT запитання для співбесіди з кодуванням і на основі відповідей AI визначив, що його наймуть на посаду інженера третього рівня. ChatGPT – чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI і здатний працювати в діалоговому режимі, що підтримує запити на різниї мовах.

штучний інтелект
Image by Gerd Altmann from Pixabay

“Дивно, але ChatGPT наймають у L3 після співбесіди на посаду програміста”, – йдеться в документі Google, але сам ChatGPT заявляє, що не може відтворити людську творчість та навички вирішення проблем.

Як повідомлялося CNBC, експеримент був проведений в рамках недавнього тестування Google декількох чат-ботів зі штучним інтелектом, які компанія хоче інтегрувати на сайт пошукача. Можливість ChatGPT дати коротку та точну відповідь на запитання може заощадити користувачам час, який вони зазвичай витрачають на перегляд посилань у Google, шукаючи ту саму інформацію.

І хоча третій рівень вважається посадою початкового рівня в інженерній команді Google, середня загальна сума винагороди за роботу становить близько $183 000.

Процес співбесіди інженера-програміста Google спирається в основному на технічні питання, які і пройшов ChatGPT. В інтерв’ю є кілька поведінкових прикладів (“Розкажіть мені про час…”), Amazon та інші компанії в основному покладаються саме на такі питання, особливо щодо керівних посад, що може стати перешкодою для “найму” ChatGPT.

Але відкриття того, що ChatGPT може відповісти на технічні питання співбесіди з кодування, підняло питання про здатність платформи трансформувати не тільки Google, але й інженерні роботи, що стоять за нею.

“Ні, ChatGPT не замінить інженерів програмного забезпечення”, – відповів ШІ. – ChatGPT – це інструмент, який може допомогти у вирішенні певних завдань, але він не може повністю замінити креативність, навички вирішення проблем та здібності критичного мислення інженера-програміста. Крім того, для ефективної роботи ChatGPT потрібен людський контроль та керівництво».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button