Технології

ChatGPT тепер можна використовувати без акаунта в OpenAI

OpenAI більше не вимагає облікового запису для використання ChatGPT. Але для доступу до інших продуктів, таких як DALL-E 3, все ще потрібна реєстрація та оплата. OpenAI поступово впроваджує цю зміну з метою зробити штучний інтелект доступним для всіх. За даними компанії, понад 100 млн осіб у 185 країнах використовують ChatGPT щотижня. У лютому чат-бот відвідало близько 1,6 млрд осіб.

by @user850788

З моменту першого запуску ChatGPT наприкінці 2022 року користувачам доводилося заводити обліковий запис OpenAI. Чат-бот став популярним і зробив ChatGPT одним із найдинамічніших сервісів за всю історію. Потім компанія додала платні підписки для доступу до таких продуктів, як DALL-E 3 і більш просунутих моделей. Обліковий запис дає змогу зберігати і переглядати історію чатів, ділитися діалогами і озвучувати розмови.

Понад 100 млн осіб у 185 країнах використовують ChatGPT щотижня. Трекер трафіку LikeWeb виявив, що в лютому 2024 року ChatGPT відвідали близько 1,6 млрд осіб. Це робить його найбільш відвідуваним сайтом із чат-ботом на основі штучного інтелекту. Однак його трафік трохи знизився порівняно з максимумом, досягнутим у травні 2023 року, коли кількість передбачуваних відвідувань перевищила 1,8 млрд.

OpenAI також заявила, що ввела додаткові заходи захисту контенту, включно з блокуванням підказок у ширшому діапазоні категорій, але не уточнила, що це за категорії. Можливість відмовитися від навчання моделей буде доступна навіть тим, у кого немає облікових записів. Користувачі можуть дозволити або заборонити використовувати їхні дії в ChatGPT для навчання моделей штучного інтелекту OpenAI.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button