Технології

Створений прототип водного електровелосипеда

В дію Manta5 приводиться зусиллям людини, а допомагає йому в цьому електродвигун, потужність якого становить 400 Вт.

Создан прототип водного электровелосипеда

Водний електровелосипед з підводними крилами і електричним асистентом крутіння педалей випустив дизайнер велосипедів Роберт Алонцо. В даний час він практично готовий випустити електровелосипед Manta5 на ринок.

Конструкція має алюмінієву раму, знизу якої розміщені два підводні крила, виконані з високоміцного вуглеволокна, яке сприймає на себе частину навантаження, тим самим підвищуючи її несучу здатність. Крила піднімають велосипед над водою, коли він знаходиться не в статичному стані, а в русі.

Електровелосипед сконструйований так, що у нього немає корпусу, а сам він схожий на невеличкий човник. По суті, корпусом виступають спеціальні модулі, що відповідають в основному за баланс і утримання велосипеда на воді, коли електровелосипед знаходиться в статичному стані, тобто просто стоїть на воді.

Маса електровелосипеда становить 20 кг, але сама конструкція може витримати вагу «їздця» до 100 кг. Частково Manta5 можна розібрати, щоб було зручніше перевозити до місця призначення — до водойми з солоною або прісною водою, де велосипед відчуває себе однаково стійко. Робота електродвигуна регулюється, але при бажанні «моторчик» і зовсім можна відключити. Підзарядки батареї, якщо вона використовується на повну потужність, вистачає на 1 годину роботи. Manta5 може розганятися до 20 км/год, але, як уточнює розробник, його дітище в перспективі буде модернізовано і зможе розвивати ще більшу швидкість, однак передбачається, що більш швидкісні машини буде випущено обмеженою партією.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button