Земля

Через 45 років Париж і Нью-Йорк можуть стати непридатними для життя

Через глобальне потепління цілий ряд міст планети з багатомільйонним населенням можуть стати безлюдними вже через 45 років.

Як повідомляє The Daily Mail, у цьому запевняють вчені з Гавайського університету, які провели дослідження зростання температури на Землі за період з 1860 – го до 2005 -го.

На думку вчених, кліматичні зміни, зумовлені діяльністю людини, вже зупинити неможливо, навіть якщо людство в один день зупинить всі заводи і відмовиться від автомобілів. Згідно з прогнозами дослідників, до 2100 року середня річна температура на планеті зросте на 11 градусів за Цельсієм.

Однак, за словами вчених, вже через 45 років літо на планеті стане настільки спекотним, що, наприклад, Нью – Йорк перестане бути придатним для життя вже в 2047- му. Також до цього часу стануть безлюдними Сан -Дієго, Орландо, Лос -Анджелес, Детройт, Х’юстон, Чикаго, Сіетл, Остін і Даллас. Американці будуть змушені перебратися на Аляску , де можна буде жити до 2072.

У свою чергу британці будуть змушені покинути Лондон в 2056 -му році. Всього людству доведеться залишити понад 100 міст. Переселення торкнеться 5 мільярдів людей по всій планеті. Вчені говорять, якщо негайно зупинити викиди в атмосферу, то тепловий апокаліпсис все одно настане. Але з 5-річним запізненням.

“Чекати початку катастрофічних кліматичних змін залишилося не довго. Тропічні країни почнуть відчквати їх вже в 2020 році. Насамперед, загрозлива для життя спека почнеться в місті Манокварі в Індонезії. Це місто розташоване на екваторі”, – пояснив автор дослідження Каміло Мора з Гавайського університету.

Натхнення: ukrnews24.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button